Çalışma Saatlerimiz

Pzt ve Cuma : 08:30 - 18:00

Cumartesi : 09:00 - 18:00

Çağrı Merkezlerimiz

0850 333 1 552

İZMİR BOSCH SERVİSİ | SIK SORULAN SORULAR

İZMİR BOSCH SERVİSİ HAKKINDA SIK SORULABİLECEK SORULAR

 • ÇAĞRI MERKEZİNİZ HANGİ SAATLER ARASINDA SERVİS KAYDI OLUŞTURMAKTADIR ?

  Çağrı merkezimiz kurulduğu günden bu yana servis kayıtlarını 06:00 - 00:00 arasında oluşturmaktadır.Dilediğiniz takdirde bizleri haftanın 7 günü bu saatlerde arayabilir en kısa sürede servis kaydınızı oluşturabilirsiniz.Servis kaydı oluşturmak için Türkiye Çağrı Merkezi numaramız olan 0850 333 1 552'yi arayabilir veya dilerseniz İzmir Yerel Çağrı Hattımız olan 0850 333 15 52'yi arayabilirsiniz.

 • SERVİS SAATLERİNİZ HANGİ ZAMANLARDADIR ?

  Firmamız İzmir bölgesinde Bosch markalı cihazlarda servis saatlerini Pazartesi - Cuma günleri arası 08:30 - 18:00 arası Cumartesi günleri ise 09:00 - 18:00 arası ayarlamıştır.Pazar günleri ise çağrı merkezimiz aktif olup servis kaydı oluşturulmaktadır.

 • CİHAZIMIN İŞLEM SÜRESİ NE KADAR SÜRER ?

  Cihazınız servis bakım merkezine alındıysa cihazınızın işlem süresi cihazın arızasına bağımlı olarak değişecektir.

 • CİHAZIMIN TEKRAR ARIZA YAPMASI DURUMUNDA SERVİSE NASIL ULAŞACAĞIM ?

  Cihazınız teslim edildiği süreç dışında tekrar arıza yapar ise bizlere size bıraktığımız servis fişinde yazan telefon numaralarımızdan ulaşabilirsiniz.Çağrı merkezimiz servis fişini doğruladığı takdirde ücretsiz olarak cihazınız hakkında tekrar bilgilendirilirsiniz.

 • İZMİR BOSCH SERVİSİ OLARAK HANGİ TÜR CİHAZLARA NE TÜR DESTEK HİZMETİ SAĞLIYORSUNUZ ?

  Firmamız kurulduğu günden bu yana Bosch markalı elektrikli ev aletlerinde Çamaşır Makinesi,Bulaşık Makinesi,Klima,Buzdolabı,Fırın gibi ürünlerde arıza tespiti,bakım,onarım,montaj,demontaj işlemlerini layıkıyla yerine getirebilmektedir.

 • İSTEDİĞİMİZ SAATLERDE RANDEVU OLUŞTURABİLİRMİYİZ ?

  Elbette.Gün içinde 2 saat aralığı belirleyebilir ve bu saatler aralıklarında servis kaydı oluşturabilirsiniz.Detaylı bilgi almak için çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

 • VERDİĞİM TELEFON NUMARASINA ULAŞAMADIĞINIZ TAKDİRDE SERVİS SÜRECİ NASIL İŞLER ?

  Servis kaydı alındığı sırada sizlere ulaşabileceğimiz bir telefon numarası rica ederiz.Sahadaki ekip arkadaşlarımız sizlere ulaşmak isteyipte ulaşamadığı takdirde ise o gün için servisiniz iptal edilir.Siz tekrar çağrı merkezimize ulaşıncaya kadar ise servisiniz tekrar aktif edilmez.

  TÜRKİYE ÇAĞRI MERKEZİNİMİ ARAMALIYIM YOKSA YEREL ÇAĞRI HATTINIMI ARAMALIYIM ?

  Cihazınızın arıza yapması durumunda dilediğiniz numaralarımızdan anında bizlere ulaşabilirsiniz.Herhangi bir çağrı merkezinden ulaşmanız herhangi bir fark oluşturmaz.

  CİHAZIM HAKKINDA ARIZA TESPİTİNDEN ÖNCE FİYAT SORGULAMASI YAPABİLİRMİYİM ?

  Evet.Dilediğiniz takdirde İzmir Bosch Servisi Çağrı Merkezine ulaşabilir cihazınızın arızasını belirttikten sonra fiyat sorgulaması yapabilirsiniz.Çağrı merkezimiz size ortalama bir fiyat bildirecektir.

  SİZLERE ÇAĞRI MERKEZİ DIŞINDA NASIL ULAŞABİLİRİM ?

  Bizlere çağrı merkezlerimiz dışında bosch@onlinedestek.org ve boschservisleri@mail.com.tr' adreslerinden ulaşabilirsiniz.Daha hızlı servis kaydı oluşturmak için ise çağrı merkezlerimizi arayabilirsiniz.

  KULLANDIĞINIZ PARÇALAR BELLİ BİR KALİTE STATÜSÜNDEMİDİR ?

  Cihazlarda işlem yaparken kullandığımız parçalara özen göstermekteyiz.Çünkü cihazlar tamir edilirken parçaları özenle seçilmekte ve size teslim edilmeden önce test edilmektedir.

  İŞLEM GÖREN CİHAZA TEKRAR GARANTİ SAĞLIYORMUSUNUZ ?

  Onardığımız cihazlarda değişen parçalara İzmir Bosch Servisi bünyesinde "1 Yıl Garantili Hizmet" kampanyası çerçevesinde garanti hizmeti sağlıyoruz.

  BİR SERVİS SÜRECİ ORTALAMA NE KADAR SÜRMEKTEDİR ?

  Servis sürecini özetleyecek olursak bizlere ulaştığınız ve detaylı bilgi alıp servis kaydı oluşturduğunuz takdirde en kısa sürede ekiplerimiz evinize veya iş yerinize gelerek cihazınızın sorunu hakkında sizi bilgilendirirler.Cihazınız bakım ve onarım merkezine alındığı takdirde ise en kısa sürede arıza giderilip cihazınız size test ediliği takdirde teslim edilir.Yani ortalama olarak 1-2 iş gününü almaktadır.
  Bilgilendirme : Cihazınızın arıza tipine göre bu süre uzayabilir.

  HER İLÇEYE AYNI GÜN SERVİS HİZMETİ SAĞLIYORMUSUNUZ ?

  Evet, İzmir çapında tüm ilçelere aynı gün servis hizmeti sağlıyoruz.Bu konu hakkında detaylı bilgi almak için çağrı merkezlerimize saat 06:00 ile 00:00 aralarında ulaşabilirsiniz.

  SONRADAN SERVİS GÜNÜNÜ VE SAATİNİ DEĞİŞTİREBİLİYOR MUYUZ ?

  Tabikide , bunun için servis saatini ve gününü en az servis saatinden 2 saat önce çağrı merkezimize bildirmeniz yeterlidir.Çağrı merkezimiz bir takım bilgileri doğruladıktan sonra servis saatini veya gününü sizin istediğiniz zamana göre ayarlıyacaktır.

  SONRADAN SERVİS KAYDIMI İPTAL EDEBİLİRMİYİM ?

  Evet.Bunun için çağrı merkezimizi size verilen randevu saatinden en az iki saat öncesinde arayıp bilgilendirmeniz gerekmektedir.Gerekli bilgileri sağladığınız takdirde servis kaydınız iptal olacaktır.

  CİHAZIM TEST AŞAMASINDA İKEN ARAYIP HAKKINDA DETAYLI BİLGİ ALABİLİR MİYİM ?

  Tabikide , çalışma saatlerimiz arasında arayarak cihazınızın durumu hakkında en net bilgiyi sağlayabilir , teknikerlerle görüşerek cihazınızın tamir ve herhangi bir başka işlemi hakkında detaylı bilgi edinebilirsiniz.

  İZMİR BOSCH SERVİSİ OLARAK BOSCH MARKASI DIŞINDA HİZMET VERDİĞİNİZ MARKALAR VAR MIDIR ?

  Biz İzmir Bosch Servisi olarak Bosch markası dışında Profilo ve Siemens grubu elektrikli ev aletlerinede teknik servis olanağı sağlamaktayız.Detaylı bilgi için çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

  CİHAZIM TESLİM OLUNDUKTAN SONRA HERHANGİ BİR BELGE BIRAKIR MISINIZ ?

  Elbette.Cihazınız teslim olunduktan sonra cihazınıza yapılan işlemler hakkında detaylı bilgiler içeren bir servis fişi bırakırız , bu servis fişi ile cihazınız tekrar sorun yaşadığında üstünde yazan çağrı merkezi numaralarımızdan bizlere en kısa sürede ulaşabilirsiniz.

  İZMİR BOSCH SERVİS HİZMETLERİNDEN EN KISA SÜREDE SERVİS KAYDINI NASIL OLUŞTURURUM ?

  Firmamızdan servis kaydını en kısa sürede çağrı merkezimizden oluşturursunuz.Çağrı merkezimiz adınız soyadınız adresinizi ve size ulaşabilecekleri bir telefon numarası aldıktan sonra sizi bilgilendirerek ortalama olarak 2,5 dakikada servis kaydınızı oluşturur.